Milovická sokolovna opět ožila po prázdninové pauze

Začal nám nový školní rok, a my jsme zpět v plné síle. Všechny naše pravidelné kroužky se už rozběhly a naše sokolovna je v obvyklém zápřahu. Nový školní rok sebou přináší nějaké novinky v našem rozvrhu.

Oddíl Parkuru má pravidelné tréninky v pondělky od 16-17 hod., vznikl také nový taneční klub, který má své tréninky ve čtvrtky od 16-17 hod a v soboty od 19-21:30 hod. Ranní cvičení maminek s dětmi je od záři v pondělky od 9-10 hod. Celý rozvrh sokolovny zde.

Koukněte taky na náš kalendář, kde už na vás čekají nějaké akce pořádané naší jednotou a další ještě přibydou. Určitě se přihlaste na Sokolský Běh Republiky, pokud hrajete badminton tak u nás si určitě zahrajete a prozradíme vám malé tajemství, ani letos nepřijdete o volejbalové trojky 😊