Nový školní rok v TJ Sokol Milovice

Zdravíme všechny sokoly a budoucí sokoly. S novým školním rokem nám ožívá také naše sokolovna a všechny naše oddíly. Letos pro naše sokoly otevíráme nový oddíl stolního tenisu, ale samozřejmě máme otevřeny stálice našeho sokola, všestrannost děti (čtěte níže) , badminton pro děti, minivolejbal, florbal děti, taneční přípravu a další.. Rekreační volejbalisté se po dlouhé době vracejí na soutěžní kolbiště a letos si zahrají Amatérskou Volejbalovou Ligu (tzv. AVL) v Hradci Králové. Všechny naše oddílý pro děti už zahájily svou činnost. Pro nové členy připomináme nutnost elektronické přihlášky!

Všestrannost dětí

Kapacita všestrannosti je momentálně naplněna, aktuální informace sledujte na Facebooku „Sokol Milovice dětí“ (případné změny, zrušení, tábory, nábory). Hodiny je nutné předem omlouvat! (telefon či messanger). Cvičíme v tělocvičně nebo venku (vhodná obuv, oblečení, lahev s pitím)

Rodiče prosíme, aby na cvičení nebyli přítomni, možné je vyčkat na balkoně. Dvě hodiny jsou zkušební. Nutné je vyplnit elektronickou přihlášku, vytištěnou donést a zaplatit členství = roční 1000,-kč (pol.500,-kč) na č.ú. 195440670/0300. ¨

Cvičení je rozděleno do skupin dle věku a zdatnosti dětí.
I. sk. čtvrtek 16:30h-17:30h – nejmenší od 3 – 4 let (schopné samostatně cvičit)
II. sk. čtvrtek 17:30h-18:30h – od 5 let
III. sk. úterý 16:30h-17:30h – od 5 let
IV. sk. úterý 17:30h-18:30h – od 7 let

Kontakt na vedoucí: Renáta Fučíková tel.777138773 rena.zve@seznam.cz