Taneční klub

Taneční oddíl pro dospělé, pro taneční nadšence, vznikl v říjnu 2022 proto to, aby se zájemci mohli naučit a zatančit si Argentinské Tango, Salsu a Bachatu.

Tréninky pod vedením profi trenérů probíhají v tělocvičně v Lipníku každou středu od 19:30 do 21 hodin. Otevírá se však už v 19 hodin, aby si tanečníci mohli sami vyzkoušet kroky z minulých lekcí. Cena je 250 Kč na pár, oblečení a obuv pohodlná dle vlastního uvážení.

Další tréninky probíhají v Sokolovně v Milovicích. Jsou to volné tréninky, kde si účastníci vzájemně předávají své zkušenosti. Tréninky jsou ve čtvrtek od 15.30 do 16.30 a v sobotu od 14.00 do 16.00 hodin. Vstup pro členy Sokola Milovice je zdarma, pro nečleny 200 Kč na pár. Připraven je playlist a zároveň se pouští hudba na přání. Zde se již trénují kromě shora uvedených tanců také tance
standardní a latina, tedy Valčík, Waltz, Quickstep, Tango, Slowfox, Jive, Chacha, Samba a Rumba. Kdyby si někdo chtěl zatančit Paso doble, Polku atd. není problém, rádi vyhovíme.

Jednou či dvakrát do měsíce je sobotní trénink delší o jednu hodinu, tedy od 14.00 do 17.00 hodin. Spíš než trénink, to však bereme jako společenské setkání. Oblečení nevyžadujeme formální, opět jako u střed cokoliv v čem se člověk cítí dobře. Občerstvení od účastníků vítáno. Všichni rádi
ochutnáme od druhých :-). Cenové podmínky stejné jako na trénincích.

Pro tříhodinové sobotní akce využíváme rezervační systém, kdo má zájem, prosíme o přihlášení na https://www.sokolmilovice.cz/rezervace/. Informace o těchto akcích najdete včas na FB Sokola Milovice. V případě potřeby, další informace na telefonu 731 507 755 a 724 814 493, Martina a Michal.

Vzhledem k povrchu v Milovické Sokolovně není povolena obuv, která by mohla poškrábat či obarvit plochu tělocvičny.

Plánujeme také další a větší akce, těšíme se na Vás, na všechny, které baví tanec a vše kolem 🙂 ……

Kontaktní osoba oddílu

Martina a Michal Bernhardtovi