Taneční klub

Taneční oddíl pro dospělé taneční nadšence vznikl za účelem, aby si dospělí mohli přijít zatančit a případně se zlepšit ve svých tanečních krocích a nebo se nově naučit nějaké tance, především Salsa, Bachata a ostatní latinskoamerické rytmy.

Oddíl je určen i pro veřejnost, především pro páry, ale pokud nemáte partnera, není problém přijít sám. Z kapacitních důvodů je nutná rezervace předem pro nečleny oddílu. V případě, že se stanete členem oddílu, jednoty, tak máte prioritní místo.

Čtvrtky v sokolovně jsou pro pilování tanečních kroků, individuální treninky bez trenéra. V hodině od 16-17h si můžete libovolně tancovat, co jste se naučili a nebo se jen protáhnout, zatančit apod..Nejsou dovolené boty na podpadku (pouze speciální taneční s polstrem na podpadcích a nebo baleríny a jiná sálová obuv).

Středy od 19,30-22h na Lipníku jsou vedené trenerém a profesionálními tanečníky (můžete přijet už od 19h a rozcvicit se, trener zacne od 19,30h pilovat s vami techniku). Neni potřeba se oblékat do šatů, ale přijít sportovně (navíc v tělocvičně není uplně teplo) a obuv libovolná. S Sebou nutné vlastní pití, ručník a hotovost 200,-Kč/pár – vybírá se na pronájem tělocvičny a trenéra.

Kontaktní osoba oddílu

Martina a Michal Bernhardtovi