Dětský závod zdatnosti

V sobotu 28. května 2022 proběhne dětský závod zdatnosti pořádaný naší jednotou. Místo konání je trošku netradiční, ale pro „milovičáky“ nic, co by neznali, potkáme se u zahrádek na „Balónce“ u nové stezky kolem letiště. Sraz je v 9:00 hod. ráno a start samotného závodu je v 10:00 hodin.

Dětský závod zdatnosti je soutěž, která se koná v terénním prostředí s kontrolními úkoly, které se plní samostatně nebo pod dozorem. Starší žactvo se orientuje podle mapy. Trasy jsou dlouhé maximálně do 3 km podle kategorie a jsou v blízkosti vyznačených cest. Všechny disciplíny jsou přiměřené k věku a měly by je fyzicky zvládnou úplně všichni.

Kategorie

  • Mladší žáci (6-8 let) – 2 km
  • Starší žáci (9-11 let) – 2,7 km

Startovné je stanoveno na 50 Kč/dítě, můžete přihlásit až dvě děti, které pak mohou absolvovat závod společně. Rezervovat se lze pouze online v našem rezervačním systému a poslední možnost přihlášení je ve čtvrtek 26. května do 10:00 hod. Platba je možná pouze online.