Milovická Beachvolejbalová Liga vstupuje do druhého ročníku

A je to vstup opravdu rázný. Do druhého ročníku MBL ligy se přihlásilo hned 8 nových týmů, a to jak z Milovic, tak z okolí. Celkově tak o body bude bojovat 21 týmů! „MBLka“ se nám tak rozrostla na 4. ligové úrovně. První tři ligy budou mít po 5. účastnících a poslední 4. liga bude šestičlenná. I letos se bude moci bavit hrou loňských vítězů, tým „Majtíci“ z Brandýsa nad Labem, které bude v první lize určitě prohánět jediný jejich přemožitel z loňska, tým „#furtpiju“ složený z hráčů z Kostomlat a Milovic, ale ani ostatní nejsou bez šance, a tak se můžeme těšit na skvělou podívanou. Uvidíme jak nám celou „MBLkou“ zamíchají nové týmy, které jsou rozprostřeny od druhé do čtvrté ligy, začínáme od 1. května 2022!

Jak už asi víte, koncept MBL ligy je na principu co největší flexibility, takže týmy dostanou k dispozici jen rozpis zápasů a samy si domlouvají čas a místo. Sledujte proto rozpis a pokud budete mít čas a cestu kolem místa zápasu, určitě se zastavte a podpořte jeden či druhý tým anebo oba 😊. Hrajeme to hlavně pro zábavu.

Chcete vědět více? Přečtěte si vše co jsme zatím o MBL napsali nebo nám napište mbl@sokolmilovice.cz