SOKOLSKÉ ŠIBŘINKY 2022

Nedočkali jsme se 🙁 Sokolské Šibřinky jsou přesunuty na 9. dubna 2022. Tak snad se konečně dočkáme prvních originálních rockových Sokolských šibřinek organizovaných naší jednotou dne 17.12. 2021 v sále Pizzeria Pat Mat od 19,30hod. Tato krásná tradiční sokolská akce měla být poprvé 21.3.2020, ale vzhledem k pandemii byly všechny posunuté termíny zrušeny. Nenechali jsme se odradit a opět vyhlašujeme další termín. Vstupenky zakoupené na první datum jsou stále v platnosti a nové vstupenky je možné zakoupit či rezervovat v městské knihovně MěU Milovice a nebo na místě. Neváhejte a přijďte, už zbývá pouze několik málo volných míst. Věříme, že se konečně dočkáme a společně šibřinky oslavíme. Program je velmi jednoduchý…bavit se, tančit, a vyhlásit také nej masku, shlédnout vystoupení akrobatického RnR týmu ze Sokola Pražského a užít si příjemný večer s komunitou Sokolů a jejich blízkých. Maska není podmínkou a pokud už plánujete v kostýmu přijít, tak se budeme těšit na rockovou atmosferu. více na tel. 736 525 683