Sokolský běh republiky – Info

Ve čtvrtek 28. října 2021 proběhne už třetí ročník Sokolského Běhu Republiky (SBR) a naše jednota je opět u toho. Běh proběhne, už tradičně, na hřišti AFK Milovice. Můžete k nám přijet vlakem, autobusem, autem (parkování u hřiště) anebo přijďte prostě pěšky 🙂 Níže uvádíme základní informace a hlavně informace ohledně COVID-19.

 • Registrace otevřena od 11:00 hod. (26.10 – máme cca 15-20 volných míst pro neregistrované)
 • Start dětských závodů od 12:00 hod.
  • Vyhlášení dětských závodů hned po doběhu všech dětí
  • Mladší děti beží 400 m, starší děti 800 m (dvě kola)
  • Běží se okruh(y) na tréninkovém hřišti AFK Milovice
 • Start hlavního závodu ve 14:00 hod., délka 5,2 km. Trasa závodu
 • Start seniorů ve 14:00 hod. společně s havním závodem.
 • Vyhlášení a předání medailí cca od 15:30 hod.

Občerstvení bude na místě v „Hospůdce na hřišti“ po celou dobu konáni SBR. Toalety budou otevřeny.

Opatření ohledně COVID-19

Každý účastník předloží jeden z následujících dokladů – certifikát o vakcinaci, certifikát o testování, certifikát o prodělaní nemoci (vše může být elektronicky). Každý prověřený účastník dostane pásku na ruku. Toto opatření neplatí pro děti do 6 let! Na startu závodu a ve vnitřních prostorách AFK Milovice, je nutné abyste měli nasazen ochranný prostředek dýchacích cest. Po odstartovaní je možné ochranný prostředek sundat.

Nejnovější informace ohledně COVID-19 můžete nalézt na webu sokolského běhu.

Trasa závodu Sokolského běhu republiky v Milovicích, 5.2 km
A3__Milovice