První ročník Milovické Beachvolejbalové Ligy 2021 je završen

A je to tady, Milovická Beachvolejbalová Liga 2021 dospěla do svého finále a my už známe celkového vítěze a pořadí všech týmů v konečné ligové tabulce. Ale před tím, než oznámíme vítězný tým pojďme si připomenout co se vše událo během celkem tří „sezón“ MBL 2021.

Vše to začalo 28. května v 17:30 prvním zápasem kvalifikační sezóny mezi týmy „Dusík“ – „Lavor“ a celá liga končila 30. záři zápasem o první místo v ligové tabulce „Mistrů“ mezi týmy „#furtpiju“ – „Dusík“. Během těchto 125 dnů se odehrálo 82 ligových zápasů, 308 setů, uhrálo se přes 7 000 výměn, rozdalo se přes 400 bodů a zaznělo i několik nepěkných slov 😊, ale taky samozřejmě proběhlo spoustu krásných výměn.

Toto vše by nemohlo proběhnout bez skvělé spolupráce mezi jednotlivými týmy, my vám všem tímto děkujeme za bezproblémový průběh celého ročníku a skvělou reprezentaci.

Ještě, než přejdeme k oznámení celkového vítěze tak si pojďme připomenout poslední sezónu MBL 2021, kterou vyhrál tým „#furtpiju“, který jako jediný dokázal porazit tým z Brandýsa nad Labem „Majtíci“. Vítězem ligy mistrů se tedy stává tým „#furtpiju“ a připsal si tak 30 bodů. Na druhé straně tabulky se ocitl tým „LeDa“, který i přes výhru 3:2 v zápase o udržení, nedotáhl bodovou ztrátu na svého soupeře a pravděpodobně začne další ročník ve skupině „Přeborníci“ (rozdělení týmů do skupin v ročníku 2022 proběhne dle počtu přihlášených/odhlášených týmů). Ve skupině „Přeborníků“ slaví postup tým „LAVOR DŽINU“, který vyhrál všechny své zápasy. Na opačném konci tabulky skončil tým „Fučíci“ který se vrací do ligy „Nadšenců“. A konečně liga „Nadšenců“ ze která slaví postup zpět do „Přeborníků“ tým „Milovice B

Konečné tabulky skupin po druhé sezóně MBL 2021

Liga „Mistrů“
1. místo #furtpiju 22 b
2. místo Majtíci 20 b
3. místo Dusík 13 b
4. místo Mimo kurt 8 b
5. místo LeDa 7 b
Liga „Přeborníci“
1. místo LAVOR DŽINU 19 b
2. místo Kbelský Kruťáci 11 b
3. místo MaPeti 10 b
4. místo Fučíci 2 b
Liga „Nadšenci“
1. místo Milovice B 19 b
2. místo RUBBER 12 b
3. místo LaVor 9 b
4. místo Maláčci 2 b

Konečné pořadí MBL 2021

A nakonec jsme si nechali to nejlepší, a to je celkové pořadí MBL 2021. Celou MBL vyhrál tým, který jen jedinkrát poznal hořkost porážky a má zápasový rekord 11:1 (11 zápasů bez porážky) a skoré 34:7.

Vítězem Milovické Beachvolejbalové Ligy 2021 se stává tým z Brandýsa nad Labem „MAJTÍCI“

Gratulujeme!

Vítěz MBL 2021  posledního kola MBL 2021

Vítěz MBL 2021 „Majtíci“ (vpravo) a vítěz posledního kola MBL 2021 #furtpiju (vlevo)

Konečná tabulka MBL 2021

1. místo Majtíci 55 b
2. místo #furtpiju 52 b
3. místo Dusík 47 b
4. místo Mimo kurt 33 b
5. místo LeDa 28 b
6. místo LAVOR DŽINU 24 b
7. místo Kbelský Kruťáci 20 b
8. místo Svobodomichlíci* 19 b
9. místo MRKK :-)* 16 b
10. místo MaPeti 15 b
11. místo Fučíci 12 b
12. místo Milovice B 11 b
13. místo RUBBER 7 b
14. místo Maláčci 4 b
15. místo LaVor 4 b

* tým se odhlásil z MBL ligy před ukončením ročníku.

Ještě jednou děkujeme všem týmům za skvělou podívanou a atmosféru a těšíme se na další ročník.

MBL 2022

Před Vánoci 2021 otevřeme přihlášení pro nové týmy a uděláme dárkové poukazy, takže můžete svou polovičku týmu překvapit dárkem pod stromečkem 😊 nebo se prostě přihlásíte jen tak bez dárkového poukazu. Cca v půlce dubna rozdělíme týmy do skupin a od května začneme hrát ročník 2022. Zatím není rozhodnuto, jakým klíčem budeme dosazovat nové týmy do jednotlivých skupin, vše bude záležet na tom kolik nových týmů se přihlásí a popř. kolik stávajících týmů se odhlásí, je to ještě vzdálená budoucnost. Každopádně formát ligy bude stejný, tzn. skupiny dle výkonosti s postupem a sestupem, čas a místo zápasu si určíte sami. Je možné, že stanovíme nějaké startovné, které by pokrylo nákup cen pro vítěze a např. nějaký pohár. Ve hře může být opět kvalifikační sezona, a to v případě, že obměna týmů bude velká. Sledujte naše stránky a sociální sítě kde budeme průběžně zveřejňovat nové informace.