Milovická Beachvolejbalová Liga 2022

Jaro se nám blíží mílovými kroky a stejně tak rychle se blíží druhý ročník Milovické Beachvolejbalové Ligy 2022. Volejbaloví nadšenci a speciálně ti beachvolejbaloví si můžou poznačit do svých deníčků, že MBL 2022 začíná už od 1.5.2022. Pokud chcete být součásti toho beachvolejbalového nadšení, přihlaste se nejpozději do neděle 17.4.2022 do 18:00 hod. Tak jako v prvním ročníku, my dodáme soupeře, vy si vyberete místo a čas a následně dáte vědět jen výsledek zápasu. A nezapomeňte, u nás získáváte bod za každý set! Co se týče úrovně MBL, tak ta je primárně určena pro amatérské hráče, kteří buď nehrají žádnou oficiální soutěž, popř. hrají nejnižší možnou soutěž v okrese a je tak vhodná jak pro začátečníky, tak (v rámci možností) pro pokročilé hráče. Nejste si jistí, zda do toho jít? Není nic jednoduššího než nám napsat, určitě se domluvíme.

V roce 2022 máme v plánu odehrát celkem 4 „sezóny“, kde jedna sezóna prakticky znamená jeden měsíc, tedy květen, červen, červenec-srpen, září. Vzhledem ke zkušenosti z minulého ročníku jsme spojili prázdninové měsíce do jedné sezóny. V jedné sezóně odehrajete 3 až 5 zápasů (většinou 4), podle počtu přihlášených týmů. Dle výsledků buď postoupíte do vyšší skupiny nebo naopak sestoupíte, popř. zůstanete ve stejné skupině a ze spodních a horních skupin k vám dorazí noví soupeři. Tak jak tak budete mít jistotu nových soupeřů po každé sezóně. Zápasy si naplánujete dle vašich časových možností, ideálně 1x týdně, ale taky klidně všechny zápasy v jeden den, popř. jeden týden, vše záleží jen na vaší domluvě s ostatními týmy ve vaší skupině. MBL má taky svou dlouhodobou část, za každé umístění v tabulce na konci sezóny, získává váš tým body do dlouhodobé tabulky, na konci ročníku se body sečtou a vyhlásíme celkového vítěze MBL 2022. Pro rok 2022 plánujeme zpoplatnit účast v lize částkou 100 Kč/pár (50 Kč/osoba), celá vybraná částka půjde na ceny pro vítěze. Kompletní pravidla pro rok 2022 naleznete zde.

Těšíme se, že se uvidíme na písku!