Diagnostika těla II.

Na druhý pokus vypisujeme termíny na diagnostiku těla (vážení), doufejme že tentokráte nám to Covid nezhatí.

Nechte si proklepnout Vaše tělo, zjistit metabolický věk, zjistit kde Vás tlačí bota, na které ruce máté více svalů a která noha chce zesílít, ano i takové detailní informace dostane o svém tělu na naši diagnostice těla. A navrch toho všeho dostane grafy a tabulky s kompletními údaji a v případě zájmu Vám vypracujeme jídelníček na míru.

pro členy Sokola zdarma, ostatní 100,-Kč/diagnostika těla s konzultací

– tvorba jídelníčku na míru podle individuální konzultace a zájmu

– dle dodržování přísných a aktuálních opatření,  při návštěvě také negativní COVId-test podmínkou

– pouze v termínu od 25. března do 30. března v době od 12-17hod – Rezervaci termínu proveďte v rezervačním systému